Студентська конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація»

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 207, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Шановні студенти! Запрошуємо вас взяти участь у XV Всеукраїнській студентській науковій конференції на тему: «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація», яка присвячена пам’яті д. е. н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Олексія Сергійовича Бородкіна.

Календар конференції

• 25.02.2017 р. – прийом заявок та  тез доповідей для участі в конференції;
  • 20.03.2017 р. – оплата реєстраційного внеску;
  • 23.03.2017 р. о 09:00-10:00 – реєстрація учасників конференції.

Напрями роботи студентської конференції

• Секція 1. Національний та міжнародний досвід розвитку бухгалтерського обліку, як науки.
  • Секція 2. Фінансова  звітність, як джерело інформаційного забезпечення для прийняття управлінських рішень.
  • Секція 3. Оподаткування діяльності підприємств: проблеми та перспективи розвитку.
  • Секція 4. Аудит і перспективи його розвитку в Україні.
  • Секція 5. Економічний аналіз діяльності підприємств: стан та перспективи розвитку.
  • Секція 6. Інформаційні технології і системи в економіці, фінансах та статистиці.
  • Секція 7. Розвиток вищої освіти в Україні, Європі та світі.

Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію.