Семінар, присвячений програмам академічного обміну імені Фулбрайта

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Семінар, присвячений програмам академічного обміну імені Фулбрайта для студентів, викладачів, аспірантів, докторантів, науковців відбудеться об 11:30.

На зустрічі всі зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-5-х ) курсів, аспіранти.

Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2016 року.

Fulbright Faculty Development Program

Проведення дослідження в університетах США від 6 до 9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).