Лекція відомого в світі українського економіста Романа Шеремети

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Лекція відомого в світі українського економіста Романа Шеремети: «Ранжування університетів, журналів та професорів у світі (як покращити рейтинг українських університетів)».

Початок зустрічі о 14:00.

Роман Шеремета – доцент кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв, спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор.

В 2003 р. закінчив Івано-Франківський національний університет нафти та газу за спеціальністю «Економіка підприємства паливно-енергетичного комплексу». Ним опубліковано понад 30 наукових робіт, він є одним із найбільш цитованих економістів України. Його статтю

«Експериментальне порівняння багатоетапних і однорівневих конкурсів», що опублікована в журналі Games And Economic Behavior, процитовано 47 разів (згідно з даними Web of Science). В рейтингу журналу Forbes серед провідних українських економістів Роман Шеремета займає 1-2 місце.