Конкурс учнівських творчих робіт «Цифрове майбутнє України очима учнівської молоді»

Тривалість: -
Місце проведення: Онлайн

Кафедра економіко-математичних дисциплін та інформаційних технологій Національної академії статистики, обліку та аудиту Державної служби статистики україни запрошує до участі в конкурсі учнівських творчих робіт «Цифрове майбутнє України очима учнівської молоді», який відбудеться 15 – 18 березня 2021 року.

Мета конкурсу

Метою конкурсу є стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді, підвищення її соціальної та науково-пізнавальної активності; сприяння ознайомленню молоді з Цифровою економікою як науковим напрямом, що займається застосуванням сучасних цифрових технологій до управління економічними системами; розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді.

Участь у конкурсі можуть брати учні 9-11 класів.

закрити

Організаційний внесок відсутній.

Номінації конкурсних робіт

1. Проєкт на тему «Соціальні наслідки смарт-суспільства» (можлива командна участь – 2-3 учні).
  2. Проєкт на тему «Тайм-менеджмент з гаджетом перед очима».
  3. Проєкт на тему «Моя школа як осередок цифрової освіти» (можлива командна участь – 2-3 учні).
  4. Проєкт на тему «Похідна з економічним змістом» (можлива командна участь – 2-3 учні).

Завантажити подробиці конкурсу.