XI Міжнародна науково-практична конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Тривалість:
Місце проведення: Онлайн

Державна служба статистики України, Національна академія статистики, обліку та аудиту, Кафедра менеджменту, маркетингу та публічного управління, Державний торговельно-економічний університет, Жешувський університет (Польща) та Університет Олександра Дубчека в Тренчині (Словаччина) запрошують взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю».

Стати учасником конференції можна за попередньою реєстрацією. Термін реєстрації та подання тез доповідей до 1 березня 2024 року (включно).

Участь у конференції безкоштовна

Матеріали конференції публікуються у вигляді електронного збірника з присвоєнням ISBN та розміщуються на сайті НАСОА в розділі «Репозитарій».

• Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Ви маєте змогу завантажити інформаційний лист конференції.