X Міжнародна науково-практична конференція «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю»

Тривалість:
Місце проведення: Онлайн

Кафедра економіки та менеджменту ЗЕД, Державна служба статистики України, Державний торговельно-економічний університет, Жешувський університет (Польща) та Університет Олександра Дубчека в Тренчині (Словаччина) запрошують взяти участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Бізнес-аналітика в управлінні зовнішньоекономічною діяльністю».

Стати учасником конференції можна за попередньою реєстрацією. Термін реєстрації та подання тез доповідей до 10 березня 2023 року (включно).

Участь у конференції безкоштовна

Матеріали конференції публікуються у вигляді електронного збірника з присвоєнням ISBN та розміщуються на сайті НАСОА в розділі «Репозитарій».

• Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Ви маєте змогу завантажити запрошення на конференцію.