I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит»

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Кафедра бухгалтерського обліку та кафедра аудиту проводять I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

До участі в Олімпіаді запрошуються студенти III-V курсів. Завдання I етапу Олімпіади включатимуть:

• теоретичні завдання;
  • задачі з дисциплін: «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік-1», «Фінансовий облік-2», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит»;
  • створення бухгалтерської звітності;
  • заповнення первинних документів.

Початок Олімпіади о 10:00. Переможцям та учасникам – заохочувальні бонуси від кафедр.

Коментарі (1)

1. Саніна Марія

Доброго дня. Я викладач економічних дисциплін в коледжі. Скажіть будь ласка, чи можуть мої студенти прийняти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Облік і аудит” і що для цього необхідно зробити?