Щоденні Архіви: 25.10.2024

Участь членів наукового студентського гуртка «СіЧ» в Міжнародній науково-практичній конференції

З нагоди свята Дня української писемності та мови члени гуртка «СіЧ» 22 – 23 жовтня 2024 року взяли участь у III Міжнародній онлайновій науково-практичній конференції “Наукові дослідження: сучасні виклики та перспективи на майбутнє” в Мюнхені, Німеччина. За результатами конференції видано збірник тез, а також студенти одержали сертифікати учасників конференції. Вітаємо студентку 2 курсу спеціальності «Маркетинг» Григоращенко Марину, студента 2 курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Кузнєцова Івана та студентку 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Доманську Анастасію. Бажаємо успіхів!

Всеукраїнський радіодиктант національної єдности-2024

25 жовтня студенти та викладачі Національної академії статистики, обліку та аудиту долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдности-2024. Зібралися ми сьогодні дружною родиною Академії у змішаному форматі, щоб не тільки перевірити свої знання з граматики, але й створити неймовірну атмосферу єднання навколо мови, патріотизму, гордості, пошани. На підтримку Академії та України участь у радіодиктанті взяли і наші студенти-іноземці. Автором тексту цьогоріч стала відома українська письменниця Оксана Забужко, називається він «Магія голосу», а читав текст Павло Вишебаба, письменник і військовий. Прикінцеве речення диктанту – це віра в Перемогу й силу духу нас, українців. Нікому й ніколи нас не здолати! Плекаймо дух національної єдності й наближаймо разом Перемогу!