Щоденні Архіви: 15.02.2024

Підсумки Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування взяла активну участь у заходах з платіжної безпеки, які Національний банк України за підтримки Проєкту USAID «Реформування фінансового сектору» організував у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. За внесок у підвищення рівня фінансової грамотності серед молоді та протидію платіжному шахрайству к.е.н., доцента кафедри Федину Віту Віталіївну було відзначено Ментор Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству. Вітаємо нашу колегу! Дякуємо за невтомну працю та вагомий внесок у підвищення рівня знань наших студентів з платіжної безпеки! Бажаємо кафедрі фінансів, банківської справи та страхування та її викладачам подальших успіхів і нових досягнень!