Щоденні Архіви: 10.05.2023

Методичний семінар «Позиковий капітал підприємства як джерело розвитку та просування бізнесу в умовах кризи»

04 травня 2023 року старшим викладачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА Мельничук І. О.  було організовано та проведено методичний семінар на тему: «Позиковий капітал підприємства як джерело розвитку та просування бізнесу в умовах кризи». Активними учасниками методичного семінару були здобувачі вищої освіти – члени студентського наукового товариства «Фінансист», до складу якого входять проблемні групи «З проблем розвитку фінансової системи» та «З проблем розвитку банківської системи». Було розглянуто методичні засади управління структурою капіталу підприємства, висвітлено проблемні питання в управлінні структурою позикового капіталу в умовах сучасної кризи та запропоновано сучасні підходи до оптимізації структури капіталу підприємства.