Щоденні Архіви: 16.02.2023

Онлайнові діалоги «Осмислення творчих доробків майстрів слова, спілкування з відомою багатогранною особистістю»

15 лютого 2023 року кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту спільно з Публічною бібліотекою імені Лесі Українки м. Києва було організовано й проведено зустріч для здобувачів вищої освіти першого курсу. Мета заходу – ознайомитися з творчістю сучасних митців, залучати студентів до поетичного слова, художнього мистецтва, розвивати творчий потенціал молоді. У невимушеній атмосфері спілкувалися з відомим українським істориком, прозаїком і поетом, художником, педагогом, цікавою й багатогранною особистістю Анатолієм Васильовичем Горовим. Щиро вдячні всім учасникам заходу та особисто А.В. Горовому! Бажаємо творчої наснаги та якнайшвидшої Перемоги нашій рідній Україні! Модераторка заходу – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов, керівник студентського наукового гуртка «Слово і Час».