Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Вища математика»

24 лютого 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Вища математика».

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти І курсів всіх освітньо-професійних програм.

Конкурсне завдання було поділене на 2 рівноцінних варіанта по 5 задач в кожному.

Для розв’язання непростих завдань учасники повинні були проявити як знання, отримані при вивченні курсу «Вища математика», так і неабиякі аналітичні здібності та оригінальність мислення. Максимальна кількість балів, яку могли отримати здобувачі вищої освіти – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Вища математика» перемогу в олімпіаді здобули:

• І місце – Павленко Ілля (група 22.04);
    ІІ місце – Мельник Ілля (група 22.09);
    ІІІ місце – Щеголь Софія (група 22.09).

Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!