Зустріч з молодим поетом Віталієм Білозіром, лавреатом Міжнародної премії імені Олеся Гончара

10 квітня 2024 року кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту було організовано й проведено зустріч для здобувачів вищої освіти першого курсу у межах  проєкту онлайнових діалогів «Зустріч з непересічною особистістю» наукового гуртка «Слово і Час».

Мета заходу – ознайомитися з творчістю сучасних молодих поетів, залучати студентів до поетичного слова, художнього мистецтва, розвивати творчий потенціал молоді.

У невимушеній атмосфері спілкувалися з молодим поетом, лавреатом Міжнародної премії імені Олеся Гончара Віталієм Білозіром!

Щиро вдячні всім учасникам заходу та особисто пану Віталію! Бажаємо творчої наснаги та якнайшвидшої Перемоги нашій рідній Україні!

Модераторка заходу – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов.