Віртуальна екскурсія в Національний музей літератури

Віртуальна екскурсія в Національний музей літератури

19 грудня 2022 року кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту було організовано й проведено віртуальну екскурсію в Національний музей літератури для здобувачів вищої освіти першого курсу.

Мета заходу – ознайомлення з літературною спадщиною України, формування культуромовної особистості студента.

Дякуємо всім учасникам заходу за цікаві есе-відгуки! Бажаємо в День Святого Миколая якнайшвидшої Перемоги нашій рідній Україні!

Модераторка заходу – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов, керівник студентського філологічного гуртка «СіЧ».

Невимовно вдячна організаторам екскурсії! Для мене цікавою виявилася інформація про засновника колегії Григорія Павловича Галагана! Він особисто листувався з Т. Шевченком, М. Максимовичем, П. Кулішем! Як політичний діяч обстоював інтереси українців! Слава нескореній нації! Слава Україні!

 

Хочу поділитися позитивними есе-враженнями від екскурсії! Дякую за цікаву інформацію! Дізнався багато  цінного саме про історію музею! Дякую організаторам! Вітаю усіх зі святом Миколая, прошу Перемоги для нашої країни!

 

Дізналася, що в музеї проводитимуться виставки творчих робіт студентів! Планую взяти участь у майбутньому! Прочитала також про літературно-мистецьку виставку «Слово нескорених! Нехай якнайшвидше прийде Перемога на Україну! Закликаю все студентство не бути байдужим до культурного надбання нашої України!

 

Слава Україні! Екскурсія цікава! Не думала, що так детально можна віртуально пройтися залами й ознайомитися з фондами музею! Для мене особисто не лишилася поза увагою літературна спадщина Василя Стуса! Перечитаю вечором його поезію!

 

Мені сподобалася екскурсія, щось новеньке. Дякую викладачу за цікаву пропозицію та членам гуртка! Дізнався, що в будівлі музею відбулося вінчання Івана Франка! Планую відвідати музею, коли прийде перемога! Дякую усім викладачам нашої Академії, навіть під час війни вони не полишають оптимізму і заряджають нас позитивною енергетикою! Сьогодні свято Миколая, бажаю усім здійснення мрій! Слава Україні!