Студентська наукова конференція “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”

12 березня 2023 року кафедрою іноземних мов було проведено щорічну англомовну студентську наукову конференцію “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”.

У конференції взяли участь студенти І-ІІІ курсів фінансово-економічного та обліково-статистичного факультетів. З доповідями виступили Маркітан Аліна, Трембовецька Єлизавета, Заярний Тимур, Іванова Анастасія, Артемчук Каріна, Королюк Катерина, Яцентюк Лариса, Гузенко Марія, Хандашко Меланія, Щеголь Софія, Острий Микита, Онацько Максим, Голішевський Максим, Павленко Ілля, Демидюк Роксолана.

Студенти представили цікаві та інформативні презентації про актуальні проблеми сьогодення глобального та локального значення в економіці, підприємницькій діяльності, менеджменті тощо.

Учасників студентської наукової конференції привітали завідувач кафедри іноземних мов, канд. філол. наук, доцент М.М. Горюнова, викладачі кафедри іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту – канд. філол. наук, доц. кафедри О.Ф. Загородня, ст. викл. Т.Ф. Погорєлова, ст. викл. І.В. Стогній та побажали подальших успіхів у навчанні, бажання опановувати нові знання, миру і перемоги нашій країні!  Модератор заходу – керівник  студентського гуртка «English Club» ст. викладач І.В. Стогній.