«Фінансовий моніторинг в аудиторській практиці»

18 жовтня 2024 року представники Національної академії статистики, обліку та аудиту (Національний центр обліку та аудиту, кафедра обліку, аудиту та оподаткування) прийняли участь у вебінарі «Фінансовий моніторинг в аудиторській практиці», що проводивсяАудиторською палатою України.

Мета заходу – сприяння підвищенню професійного рівня аудиторів та надання їм методичної допомоги.

Спікерами  заходу були:

• Романюк Микола Васильович – член Ради АПУ, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Лубенченко Ольга Едуардівна – член АПУ, практикуючий аудитор, доктор економічних наук, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування, завідувач Національного центру обліку та аудиту  Національної академії статистики, обліку та аудиту.
  • Кольцов Михайло Олександрович – експерт з фінансового моніторингу та комплаєнсу YouControl.

Модератор заходу:

• Каменська Тетяна Олександрівна – Голова Аудиторської палати України, доктор економічних наук, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Лубенченко О.Е. виступила з доповіддю «Положення (правила)  здійснення фінансового моніторингу суб’єктом аудиторської діяльності (приблизний формат з урахуванням вимог законодавства)».