Зустріч з учасницею програми Erasmus+

30-31 січня 2023 року відбулися зустрічі студентів 1-3 курсів зі студенткою третього курсу фінансово-економічного факультету Стецюк Анастасією, яка стала учасницею Програми Erasmus+ та навчалася у першому семестрі 2022/2023 навчального року у Вищій школі бізнесу у Домброві Гурничій за програмою студентської міжнародної академічної мобільності. ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2021-2027 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту.

Анастасія розкрила можливості, які відкриваються для учасників Програми, поділилася своїми враженнями від навчання та культурно-розважальних заходів, у яких брала участь у період перебування за межами України, наголосила на можливостях здобути нові знання та вдосконалити свої вміння з іноземної мови, знайти нових друзів, отримати досвід спілкування з представниками студентської молоді різних країн Європи.