І знов пора для зустрічі настала…

І знов пора для зустрічі настала…

І знов пора для зустрічі настала,
Щоб повернутись, хоч на мить в юнацький світ.
І, друзі, хоч вас доля розкидала,
Тут раді вам і через сотню літ!

Такими словами 19 травня 2018 року Національна академія статистики, обліку та аудиту вже вдруге зустрічала своїх випускників. Свято зустрічі поколінь пройшло у теплій, майже сімейній атмосфері.

Концертна програма, створена студентами та викладачами НАСОА, відеоекскурс у студентське життя минулих поколінь та теплі слова на адресу Альма-матер наповнили серця спогадами про юні роки, емоції, прагнення та успіхи.

Зі словами привітання та до випускників НАСОА звернулись декан фінансового-економічного факультету Вікторія Вікторівна Пархоменко та декан обліково-статистичного факультету Олексій Іванович Пилипенко.

Від імені випускників свою подяку та теплі спогади про роки, проведені у стінах Академії, висловила випускниця 2013 року факультету фінансів Андрущенко Оксана. Колишня методист фінансового факультету говорила про яскраве студентське життя, допомогу з боку викладачів та декана та вдячність за перший досвід роботи у НАСОА, який став стартом подальшої кар’єри.

Проректор з науково-виховної роботи академії Людмила Євгенівна Момотюк розповіла випускникам про досягнення НАСОА та перспективи розвитку на наступний та запросила викладачів, випускників та студентів долучитись до спільного вкладу у свою Альма матір.

Гостем зустрічі був колишній декан факультету статистики, кібернетики та менеджменту Яків Якович Карчев, який подарував Академії саджанці молодих дубів. Спільно присутніми навколо будівлі НАСОА було висаджено молоді деревця, які стануть символом сили та стабільності Академії та багато років зростатимуть із ростом успішності наших випускників.

Ще довго після цього тривало невимушене спілкування та обмін досвідом між викладачами та випускниками, що стало ще однією доброю традицією Академії. Особливо приємно було бачити у гостях наступне покоління випускників НАСОА, які вже почали освоюватись у Академії та активно долучатись до суспільної праці

В Національній академії статистики, обліку та аудиту завжди відкриті двері для студентів як теперішніх так і тих, хто залишається студентом у житті. Тут радіють успіхам, пишаються досягненнями та завжди готові допомогти своїм студентам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *