Вітаємо Петра Куцика та Надію Манько с захистом дисертацій!

Окремі напрями досліджень, які здійснювалися у відповідності до науково-дослідної роботи кафедри аудиту та підприємництва за темою «Обліково-аналітичне забезпечення та контроль діяльності підприємств» успішно завершилися захистом 30 червня 2020 року на засідання Спеціалізованої вченої ради Академії дисертацій на здобуття наукового ступеня:

• доктора економічних наук Куцика Петра Олексійовича – «Інтегровані системи обліку і звітності в корпоративному управлінні: теорія, методологія, організація»;
  • кандидата економічних наук Манько Надії Федорівни – «Доказовість професійного судження в аудиті: теорія та практика».

Колектив кафедри щиро вітає Куцика Петра Олексійовича, Манько Надію Федорівну із отриманими результатами досліджень та успішним захистом дисертацій!