Вітаємо з перемогою, дипломом 2 ступеня, у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Вітаємо з перемогою, дипломом 2 ступеня, у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

15 квітня 2021 р. на базі НУ “Чернігівська політехніка” відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 “Облік і оподаткування” у 2020-2021 н. р. Студент  кафедри обліку та оподаткування 4 курсу, групи 17.01 Філішин Максим гідно представив обліково-статистичний факультет  Національної академії статистики, обліку та аудиту, а Цибулькіна Анастасія Миколаївський національний аграрний університет.

Цього річ на Конкурс було подано 130 робіт здобувачів із 37 найкращих закладів вищої освіти УкраїнИ, які були професійно оцінені та прорецензовані членами Галузевої конкурсної комісії.  У фіналі автори наукових робіт демонстрували блискучі доповіді та розроблені презентації, вміло захищали наукові теми, ґрунтовно відповідали на професійні питання досвідчених членів Галузевої комісії, демонстрували глибокі теоретичні знання з обліку, оподаткування, аналізу, контролю та аудиту, інноваційний підхід до вирішення окремих наукових проблем та креативність мислення.

Враховуючи результати підсумкової науково-практичної конференції, яка була проведена у режимі відео-конференції, Галузева конкурсна комісія відзначила наукову роботу здобувачів освітнього рівня “бакалавр” за ОПП «Облік, аудит і оподаткування» Максима Філішина та Цибулькіної Анастасії.

За рішенням Галузевої комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, було присуджено Диплом  II ступеня Філішину Максиму і Цибулькіній Анастасії за спільну наукову роботу на засадах міжвузівської співпраці на актуальну тему: «Структуризація та інформаційне забезпечення відображення ризиків в бухгалтерському обліку»  (науковий керівник – д.пед.н., професор, Заслужений працівник освіти України, Почесний професор EIDV Словаччини, завідувач кафедри «Обліку та оподаткування» НАСОА Теловата Марія Теодозіївна і д.е.н., професор, Відмінник освіти, завідувач кафедри «Обліку та оподаткування» МНАУ – Дубініна Марина Вікторівна).

Вітаємо Філішина Максима і Цибулькіну Анастасію та їх наукових керівників: Теловату Марію Теодозіївну і Дубініну Марину Вікторівну з перемогою та високим результатом! Бажаємо подальших,  нових, наукових звершень та перемог!

Слова вдячності науково-педагогічним працівникам  кафедри обліку та оподаткування НУ «Чернігівська політехніка» та всім членам Галузевої комісії!