Відбулася наукова конференція студентів НАСОА «Застосування математики в економіці»

18 березня 2019 року відбулася наукова конференція студентів НАСОА «Застосування математики в економіці». Конференцію організувала кафедра економіко-математичних дисциплін та інформаційних технологій, завідувач, кафедри, к.е.н. Єршова Ольга Леонідівна виступила з доповіддю на тему: «Кіберфізичні системи – майбутнє смарт-економіки», яка викликала жвавий інтерес та дискусію.

Свої доповіді презентували студенти 1-3 курсів спеціальностей: «Економіка» («Прикладна статистика» та «Економічна кібернетика») і «Облік та оподаткування». Студентів та викладачів особливо вразила цікава доповідь студентки ІІ курсу Коледжу бізнесу та аналітики Ткач Вікторії.

Серед кращих доповідачів слід відмітити: Годз Ірину, Савчук Мирославу, Наумову Катерину, Медведенко Анну.