Урочистості з нагоди випуску бакалаврів-2021

16 липня 2021 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів.

З привітаннями та теплими побажаннями виступили перший проректор з науково-педагогічної роботи Л.Є.Момотюк, декан фінансово-економічного факультету В.В.Пархоменко, декан обліково-статистичного факультету О.І.Пилипенко. Усі виступаючі висловили надію, що студенти залишать у своїх серцях добрі, світлі спогади про яскраві та незабутні роки навчання в НАСОА.

Студенти подякували викладачам за здобуті знання, друзів, життєвий досвід та запевнили, що гідно нестимуть звання випускника Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Вітаємо бакалаврів-2021! Бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, а завжди йти тільки вперед до нових здобутків та творчих досягнень!

Чекаємо на вас і сподіваємося, що у наступному навчальному році знов зустрінемося в аудиторіях Академії задля продовження навчання за магістерськими програмами!