Навчаємося разом зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

27 травня у студентів першокурсників спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в рамках курсу «Соціологія» відбувся форум з проблем державної молодіжної політики в  Україні.

За програмою обміну та мобільного навчання на форумі були присутні представники Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова завідувач кафедри економічної аналітики професор Матвєєва Наталя Миколаївна, доценти Єсіна Валерія Олександрівна, Базецька Ганна Ігорівна, Коюда Олександр Павлович, а також студенти-магістри Коломієць Анастасія, Куденчук Микита, Перетятько Едуард, Раєвська Юлія.

Студенти НАСОА Заярний Тимур, Шевчик Деніс, Бурдейний Олександр, Шляхтенко Ліліана та інші підняли актуальні питання молоді як особливої соціально-демографічної спільноти, процесів соціалізації студентської молоді та динаміки їх інтелектуального та емоційного розвитку, охарактеризували життєві стратегії молоді та ситуацію на ринку праці, молодіжної культури та субкультури, освітньо-міграційні процеси української молоді. Виступи супроводжувалися цікавими та змістовними слайд-презентаціями.

Особливу дискусію викликало питання інформатизації суспільства та її вплив на становлення молодої людини. Піднімалися питання інформатизації навчального процесу, впровадження сучасних IT-технологій, ролі Інтернет ресурсу як привабливого інформаційного джерела для студентів, якість та ефективність дистанційної форми навчання тощо. В дискусії взяли участь гості Академії. Особливу активність проявив Куденчук Микита, магістр Харківського національного університету, який поставив багато питань виступаючим.

Такі сумісні освітні проекти є привабливим та перспективним інструментом для отримання нових знань та обміну думками серед студентів та викладачів! Дякуємо за активну співпрацю усім учасниками та сподіваємося на подальшу співпрацю!