Графік поселення у гуртожиток – 2021

Студенти, які вступили до Національної академії статистики, обліку та аудиту у 2021 році:

• 26 серпня 2021 р. поселення студентів 1 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент».
  • 27 серпня 2021 р. поселення студентів 1 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та студентів, які вступили на 3 курс на основі дипломів молодшого спеціаліста.
  • 28 серпня 2021 року поселення студентів 1 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування», «Прикладна статистика та бізнес аналітика», «Цифрова економіка», «Комп’ютерні науки».
  • 30-31 серпня 2021 р. поселення студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту, які вже проживали у гуртожитку.

До уваги студентів, які поселяються у гуртожиток Національної академії статистики, обліку та аудиту.

При собі потрібно мати:

• довідку про результати флюорографії;
  • довідку про щеплення;
  • 2 фото 3х4 для оформлення перепустки;

Студенти чоловічої статі:

• при наявності паспорта громадянина України старого зразку (в формі книжечки) прибувають з відміткою в паспорті про зняття з місця реєстрації, студенти які мають паспорт в формі ID-карти повинні мати при собі довідку про зняття з місця реєстрації Ф-16;
  • приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживанням.

Порядок поселення

1. Заповнити та підписати заяву на поселення та договір на проживання в гуртожитку (у приймальній комісії, ауд. 201).
  2. Студентам, які вже проживали в гуртожитку, зробити відмітку в бухгалтерії про відсутність заборгованості по оплаті за навчання та проживання у гуртожитку та завізувати заяву в деканаті. Студентам, які вступили на навчання у 2021 році, візувати заяву в бухгалтерії та деканаті не потрібно.
  3. Поселитися у гуртожиток.
закрити

Після 31 серпня студенти у гуртожиток поселятися не будуть!

При поселенні перебування студентів у приміщенні гуртожитку та Академії тільки в захисній масці та із забезпеченням дистанції не менше 1,5 метри.