Тетянин день: «Party на хаті» в НАСОА

Цьогорічний Тетянин день, який розпочався короткочасною хурделицею, для студентів НАСОА був забарвлений радісним, весняним настроєм.

25 січня – єдиний в історії випадок, коли на один і той же день претендують і служителі церкви, і студентство, причому кожен розуміє свято по-своєму.

Саме цього сонячного дня в стінах Академії відбулася вечірка – «Party на хаті». Тепло й життєрадісно пройшло святкування, об’єднавши професорів, студентів нинішніх і «колишніх».

Розпочала дискотеку режисер Академії Чистякова Ольга Анатоліївна привітанням усіх Тетян. Молодь веселилася, змагалася у танцях, брала участь у конкурсах, демонструючи майстерність і талант. Відзначилися найбільше студенти 3 курсу фінансового факультету. Відвідали дискотеку і випускники-магістри, найактивніші з них – Вашека Ірина, Мишко Тетяна, Яковенко Марина і Синяков Андрій дали декілька слушних порад студентському товариству.

Сподіваємося, що вечірка стане одним із найяскравіших моментів студентського життя.