Свято вручення дипломів випускникам магістрам 2018

21 лютого 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулося Свято вручення дипломів випускникам магістрам.

Привітав випускників та вручив дипломи з відзнакою ректор Академії, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України Олександр Григорович Осауленко. Також магістрів привітали завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Таїсія Григорівна Бондарук, завідувач кафедри бухгалтерського обліку Марія Теодозіївна Теловата, завідувач кафедри аудиту, доктор економічних наук, професор Корінько Микола Данилович, завідувач кафедри математичних методів в економіці, кандидат педагогічних наук, доцент Перхун Лариса Петрівна.

Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі, наставники та гості.

Щирі слова подяки прозвучали на адресу викладачів від випускників магістрів Терещенко Руслани, Коляди Анни. Випускниця Борисенко Людмила привітала усіх запальною піснею. Від імені студентів музичні привітання пролунали від Майструк Юлії та Балашевич Анастасії.

Шановні випускники, успіхів Вам та перемог на життєвому шляху!

Хай щастить!