Роль психологічного знання в системі державного управління: знайомимось із практичним досвідом

31 жовтня 2022 року за ініціативи доцента кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін Черушевої Г.Б. в рамках вивчення курсу «Психологія управління» магістранти освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» зустрілися із заступником начальника Бориспільської районної військової адміністрації Андрієм Синяковим. Темою заняття була актуальна проблема сьогодення – «Роль психологічного знання в системі державного управління».

У ході обговорення піднімалися питання діяльності органів державного управління щодо командної роботи, особливостей стилю управління в кризових ситуаціях, зокрема в умовах війни. На прикладах роботи колективу Бориспільської районної військової адміністрації Андрій Віталійович розкрив креативні підходи щодо психологічної допомоги, виходу із стресових ситуацій, подоланню тривоги та емоційного виснаження різними верствами населення в підпорядкованих громадах, поділився заходами підтримки психологічного здоров’я працівників державної служби. Андрій Віталійович підкреслив роль комунікативної компетентності для керівників, враховуючи широкий спектр комунікацій як всередині колективу, так і в системі зовнішніх зв’язків з різними соціальними інституціями. Заняття пройшло у дружній і привітній атмосфері. Активну участь в обговоренні питань, які піднімалися під час заходу, прийняла декан фінансово-економічного факультету В. Пархоменко. Студенти виявили бажання щодо подальших зустрічей. Дякуємо нашому гостю за змістовну інформацію та відповіді на питання, за можливість познайомити майбутніх управлінців із особливостями роботи в системі державного управління.