Програма паралельного навчання: здобуваємо диплом бакалавра AKADEMIA WSB

10 лютого 2023 року відбувся захист дипломних робіт студентів, які навчалися за програмою подвійних дипломів (паралельне навчання). Здобувачі освіти отримали ступінь бакалавра в університеті-партнері НАСОА – Вищій школі бізнесу (м. Домброва Гурнича), одному із провідних навчальних закладів Польщі.

Програми паралельного навчання – це спільні програми українських та зарубіжних вишів, які дають можливість українським студентам реалізувати право на міжнародну академічну мобільність, навчатися в Європі та отримати дипломи європейських університетів, який визнається в усіх країнах Європейського Союзу.

Отримані дипломі надають випускникам Академії значні конкурентні переваги на ринку праці не тільки в Україні, а й за її межами. Крім того студенти мають можливість вивчити польську або вдосконалити свої мовні знання.

Вітаємо студентів НАСОА з успішним захистом!

Дякуємо нашим партнерам за багаторічну співпрацю і підтримку!