Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика»

3-5 квітня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». В олімпіаді прийняли участь 47 студентів з 23 вищих навчальних закладів України. До складу Журі Олімпіади увійшли провідні науково-педагогічні працівники Академії та інших вищих навчальних закладів України: Герасименко С.С., завідувач кафедри статистики Академії, д.е.н., професор; Ковтун Н.В., професор кафедри статистики і демографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н., професор;Червона С.П., доцент кафедри статистики Академії, к.е.н., доцент; Сидорова А.В., завідувач кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету імені Василя Стуса, д.е.н., професор; Заєць С.В., старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», к.е.н., доцент; Мазуренко О.К., доцент кафедри статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент; Ющенко Н.Л., доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету, к.е.н., доцент; Фтома О.В., старший викладач кафедри статистики та аналізу Львівського національного аграрного університету, к.е.н.

Переможцями олімпіади стали наступні учасники:

1. місце – Бабенко Дмитро Миколайович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
  2. місце – Логвін Карина Валеріївна (Національна академія статистики, обліку та аудиту),
    Давиденко Єгор В’ячеславович (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»);
  3. місце – Ткаченко Олена Миколаївна (Сумський державний університет),
    Вертійко Артем Андрійович (Чернігівський національний технологічний університет),
    Гуртовий Юрій Валентинович (Дніпровський національний університет ім.О.Гончара).

Загальна таблиця результатів олімпіади.

Вітаємо переможців!