Місцева статистика в Україні: на шляху від концепції до закону

10 вересня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу ОП «Прикладана статистика та бізнес-аналітика» спільно із проректором з науково-педагогічної та виховної роботи, к.е.н. – Супруненко С.А., деканом обліково-статистичного факультету, д.е.н. – Пилипенком О.І., завідувачем кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці, к.е.н. – Горобець О.О., доцентом кафедри, к.е.н. – Червоною С.П., відвідали публічний онлайн-захід «Місцева статистика в Україні: на шляху від концепції до закону» в рамках презентації результатів проєкту «Комплексне дослідження потреб у даних на місцевому рівні та розробки концепції муніципальної статистики й відповідного законопроєкту».

Проєкт був реалізований Центром розвитку інновацій, Львівським університетом імені Івана Франка та Інститутом міста Дрогобич за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.