24 березня 2021 року під головуванням Каменської Тетяни Олександрівни, Голови Аудиторської палати України, відбувся спільний захід Аудиторської палати України та Національної академії статистики, обліку та аудиту (кафедра «Аудиту та підприємництва») – Круглий стіл «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності».

Круглий стіл зібрав 435 учасників для обговорення актуальних питань з контролю якості аудиторських послуг:

1. Моніторинг відповідності політики та процедур контролю якості, як складова МСКЯ 1 та національної практики контролю якості аудиторських послуг. Доповідач: Шевцова Т. С. – член Аудиторської палати України.
  2. Зовнішній моніторинг якості аудиторських послуг. Доповідач: Корінько М.Д. – завідувач кафедри «Аудиту та підприємництва» Національної академії статистики, обліку та аудиту.
  3. Заходи з підготовки до перевірки якості аудиту. Доповідач: Лубенченко О.Е. – професор кафедри «Аудиту та підприємництва» Національної академії статистики, обліку та аудиту.
  4. Моніторинг як інструмент покращення якості та ефективності аудита. Доповідач: Кондратьев М.М. – член Аудиторської палати України.
  5. Взаємозв’язок результатів останнього моніторингу САД та програми перевірки з контролю якості. Доповідач: Згурська С.Й. – член Аудиторської палати України.