Карантинні обмеження не є перешкодою науковій діяльності і науковим здобуткам!

10 грудня 2020 року завідувач кафедри економіки та менеджменту ЗЕД відвідала з робочим візитом Західноукраїнський національний університет, де в якості опонента прийняла участь у роботі спеціалізованої вченої ради по захисту дисертаційної роботи Сохацького Олександра на тему «Макроекономічні ефекти військових витрат у відкритих економіках» на здобуття ступеня доктора філософії (PhD) за спеціальністю 292 – міжнародні економічні відносини.

Вітаємо Олександа Сохацького із успішним захистом дисертаційної роботи!

Бажаємо дисертанту та всьому колективу Західноєвропейського національного університету творчої наснаги та нових наукових звершень!

Напередодні різдвяних та новорічних свят хочемо побажати родинного тепла, здоров’я, добробуту та затишку у ваших оселях. Всього найкращого у Новому році!