«Історія зародження статистики»

Починаючи з 2002 року в Україні 5 грудня святкують День працівників статистики. Академія, її викладачі та студенти щорічно долучаються до його святкування.

З нагоди Дня працівників статистики в НАСОА була проведена ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна статистика: проблеми і перспективи розвитку».

В рамках ознайомлення студентів-першокурсників з сучасними трендами в статистичній науці та практиці 3 грудня 2021 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка «Аналітик», що функціонує при кафедрі статистики та математичних методів в економіці. Під час цього засідання доповідь-презентацію на тему «Історія зародження статистики» зробила доцент кафедри, к.е.н. М.Ю.Потапова. По завершенні засідання студенти приєдналися до учасників науково-практичної конференції. Згідно з планом роботи, наступне засідання гуртка «Аналітик» відбудеться у січні 2022 р.