І Етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова»

З метою покращення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, пошуку обдарованої студентської молоді кафедра іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Олімпіада пройшла в онлайн форматі. У заході взяли участь 54 здобувачі вищої освіти обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів першого, другого та третього курсів. Учасникам були запропоновані тести різної складності відповідно до курсу навчання англійської мови.

З привітанням та побажаннями успіхів до учасників олімпіади звернулися: голова журі – М.М. Горюнова, завідувач кафедри іноземних мов., к. філол. н., доцент, члени журі – І.В. Стогній, старший викладач кафедри іноземних мов, Т.Ф. Погорєлова, старший викладач кафедри іноземних мов.

За результатами І етапу перемогу здобули:

• 1 місце – Літвинчук Вікторія (23.02)
  • 2 місце – Полтавець Анна (23.01)
  • 3 місце – Тісліченко Юлія (23.07)

• 1 місце
    • Голінська Тетяна (22.06)
    • Павленко Ілля (22.04)
  • 2 місце – Мельник Ілля (22.09)
  • 3 місце – Лапіна Поліна (22.05)

• 1 місце
    • Краснова Тетяна (21.04)
    • Зелінська Ірина (22.09)
  • 2 місце
    • Кузьмичук Максим (21.03)
    • Гуренко Валерія (21.05)
  • 3 місце
    • Мороз Дар’я (21.03)
    • Петрів Юліана (21.04)
    • Попович Тетяна (21.08)

Викладачі кафедри іноземних мов вітають переможців та бажають усім учасникам олімпіади успіхів у вивченні іноземних мов!