Графік поселення студентів у гуртожиток Академії

25.08.2015 Поселяються студенти економіко-статистичного факультету (спеціальності: «Прикладна статистика», «Економічна кібернетика», «Менеджмент»)
26.08.2015 Поселяються студенти факультету обліку та аудиту (спеціальність «Облік і аудит»)
27-28.08.2015 Поселяються студенти фінансового факультету (спеціальність «Фінанси і кредит»)

Порядок поселення до гуртожитку

1. Заповнити бланк заяви на поселення (бланки заяв – у 201 ауд.).
  2. Завізувати в бухгалтерії (крім вступників 2015 року).
  3. Підписати заяву в деканаті (економіко-статистичний – 69 ауд.; фінансовий – 40 ауд.;обліку та аудиту – 206 ауд.).
  4. Зробити 2 копії заяви.
  5. Оригінал заяви віднести до бухгалтерії.
  6. Одну копію здати до деканату (там видадуть направлення).
  7. З другою копією заяви та з направленням іти до гуртожитку на поселення.
  8. У завідувача гуртожитку оформити договір на проживання. Для оформлення договору при собі мати паспорт (оригінал або копію) та ідентифікаційний код.
  9. Під час поселення студенти оплачують 250 грн за медичне обслуговування у міській студентській поліклініці (250 грн – плата за рік).