Графік поселення студентів у гуртожиток – 2020

Графік поселення студентів у гуртожиток – 2020

Поселення та проживання у гуртожитку Академії буде здійснюватись відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 №48.

25 серпня 2020 р. поселення студентів Коледжу бізнесу та аналітики Національної академії статистики, обліку та аудиту (1-3 курси, в т.ч. числі, ті, хто вступає на 2 та 3 курси і подали оригінали документів до приймальної комісії).

 • 26 серпня 2020 р. поселення студентів 2 курсу Національної академії статистики, обліку та аудиту.
 • 27 серпня 2020 р. поселення студентів 3 курсу Національної академії статистики, обліку та аудиту (в т.ч. тих, хто вступає на третій курс та подали оригінали документів до приймальної комісії).
 • 28 та 31 серпня 2020 року поселення студентів 4-6 курсів Національної академії статистики, обліку та аудиту (в т.ч. тих, хто вступає на магістратуру та подали оригінали документів до приймальної комісії).
 • З 7 вересня 2020 р. поселення студентів 1 курсу Національної академії статистики, обліку та аудиту.

До уваги студентів, які поселяються у гуртожиток Національної академії статистики, обліку та аудиту.

При собі потрібно мати:

 • довідку про результати флюорографії;
 • довідку про щеплення;
 • 2 фото 3х4 для оформлення перепустки;

Студенти чоловічої статі:

 • при наявності паспорта громадянина України старого зразку (в формі книжечки) прибувають з відміткою в паспорті про зняття з місця реєстрації, студенти які мають паспорт в формі ID-карти повинні мати при собі довідку про зняття з місця реєстрації Ф-13;
 • приписне свідоцтво з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживанням.

Порядок поселення

 1. Заповнити та підписати заяву на поселення та договір на проживання в гуртожитку (ауд. 201). Зробити дві копії заяви;
 2. Студенти, які вже проживали в гуртожитку, зробити відмітку в бухгалтерії про відсутність заборгованості по оплаті за навчання та проживання у гуртожитку;
 3. В деканаті завізувати заяву та віддати одну копію заяви.
 4. Поселитися у гуртожиток.

При поселенні перебування студентів у приміщенні гуртожитку та Академії тільки в захисній масці та із забезпеченням дистанції не менше 1,5 метри.