«Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні»: мовою документів, очима свідків

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років.

Традиційно, вшановуючи пам’ять тисяч жертв тих трагічних подій, в Академії 26 листопада була проведена ХІІ студентська наукова конференція «ГОЛОДОМОР 1932-1933 р.р. В УКРАЇНІ» (мовою документів, очима свідків), організатором якої виступила кафедра філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін.

В конференції прийняли участь професорсько-викладацький склад Академії та студенти. З ґрунтовними доповідями виступали студенти першого курсу: А. Лоренц, Т. Карпенко, Є. Пантелейчук, Т. Попович, С. Волошина, Д. Галкіна, Д. Табачук, Н. Чабан, Е. Клаповська, Д. Мороз, Ю. Петрів, О. Кичан, Є. Качанівська, В. Качанівська, С. Босенко, К. Іванова, Т. Рояка, Л. Яценюк, В. Радченко, Т. Краснова. У доповідях було охоплено широкий діапазон досліджень трагічної історії нашого народу – документи, свідоцтва свідків, висвітлення трагедії в закордонній пресі, різноманіття пам’ятників присвячених жертвам голодомору в Україні. Захід спрямований на утвердження національної гідності та національної пам’яті.