Еразмус+

Еразмус+

Викладачі Національної академії статистики, обліку та аудиту  взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності ЕРАЗМУС+. Делегація Академії в складі проректора з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи С.В. Шульги; завідуючої кафедри фінансів, банківської справи та страхування Т.Г. Бондарук, доцента цієї кафедри І.В. Заїчко; доцентів кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління Н.А. Гринчак та О.М. Мотузки відвідали Університет Овідіус в м. Констанца (Румунія). Декан фінансово-економічного факультету В.В. Пархоменко перебувала в Інституті економіки та фінансів Жешувського університету (м. Жешув, Польща).

Було проведено зустрічі з керівництвом та науковцями університетів, представниками офісу Еразмус+.  На зустрічах йшлося про результати освітньої, наукової та міжнародної діяльності й ключові напрями подальшої співпраці.

Взято участь в міжнародній конференції «In a digital era through project-based e-learning», що проводив Університет Овідіус в м. Констанца спільно з вузами-партнерами з Бельгії, Нідерландів, Туреччини, Португалії та ін.