17 років фінансово-економічному факультету: як це було

17 років фінансово-економічному факультету: як це було

З 30 жовтня по 3 листопада в Фінансово-економічний факультет відзначав своє 17-річчя.

Тиждень розпочався з шахово-шашкового турніру. Ще знаменитий письменник, любитель шахів, Стефан Цвейг відзначав, що

Шахи – це і наука, і мистецтво, вірніше, це щось середнє, що витає між двома цими поняттями.

Отже, студенти-любителі шахів та шашок були і науковцями, і творцями цікавих партій, сміливих ходів. Серед дівчат у турнірі з шахів І місце посіла Бондаренко Тетяна – студентка І-го курсу. У хлопців переможцями стали Дмитро Хіля, Максим Гаврилюк та Яковенко Євген (студенти першого курсу).

Шахи – чи не найстаріша гра у світі, що дійшла Європи через ісламський світ. Вислів «шах і мат» походить від перського слова «Shakmat», і означає «король помер».

Більшість учасників гри у шахи одержували мат від студентів-переможців Кравченка Владислава, Цвіка Олексія та Гахрамонова Єльвіна.

У шахово-шашковому турнірі активну участь взяли і викладачі Академії. У всіх партіях перемогу здобув завідувач кафедри економічної кібернетики та математичних методів, професор Володимир Андрійович Кадієвський.

У вівторок, 31 жовтня відбулися щорічні традиційні змагання спортивні змагання з волейболу на кубок ректора. Змагалися команди обліково-статистичного та фінансово-економічного факультетів. Команди продемонстрували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули здобути таку жадану перемогу над своїми суперниками. Вітаємо переможців – команду фінансово-економічного факультету та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! Дякуємо викладачам фізичного виховання та студентам, що творять спортивну славу НАСОА!

Halloween – одне з найвеселіших і найулюбленіших студентських свят. Бо, за повір’ям, саме в цей день треба робити дивовижні речі: ворожити, вдягати незвичайні костюми, малювати на обличчі страшні-престрашні маски, щоб збити з пантелику привидів та всяку нечисть.

До цього свята долучилися студенти і викладачі Академії, взявши участь у театралізованому дійстві «Великий шабаш». Відьми, Дракула, Цар пітьми проводили різноманітні чаклування, конкурси, ігри. Було проведено парад костюмів, переможці отримали призи-цукерки «Солодкі привиди». Фотозону зали студенти прикрасили атрибутами свята: гарбузами-ліхтариками Джека, відьмами з гострими капелюхами, кажанами, чорними котами. А завершила свято «страшенно весела» дискотека. Всі учасники Хелловіну вдячні організаторам і лицедіям свята – студентам Академії і Коледжу бізнесу та аналітики: Ткач Вікторії, Денисюк Анастасії, Кулінич Тимуру, Мехову Максиму, Шолоховій Алісі, Мельниченко Юлії, Мітусову Антону.

У середу, 1 листопада традиційно відбулися Нобелевські читання. Кафедра економіки та підприємництва разом із студентським економічним товариством «Економіст» організувала круглий стіл з нагоди присудження у 2017 році однієї з найпрестижніших міжнародних премій – Нобелівської у сфері економіки.

Свої презентації представили Алексєєва Валерія та Герасимчук Каріна (гр. 13.04/2), Гайдук Оксана (гр. 15.01), Карпець Анжела (гр. 15.01), Гуненюк Дарія (гр. 15.01), Колольян Єлизавета (гр. 15.01), Борис Вікторія (гр. 15.01), Владислав Рябов (гр. 15.01), Луговська Альона (гр.16.07), Ніколаєнко Анастасія (гр. 16.07), Гунько Дмитро (гр. 16.04).

Наукові здобутки студентів знайшли відображення у роботі VІІ студентської науково-практичної конференції: «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансової системи України». Свої наукові досягнення презентували студенти Герасимчук Каріна (гр. 13.04/2), Алексеєва Валерія (гр. 13.04/2), Кривошей Ірина (гр. 13.04/1), Малахов Євгеній (гр. 13.04/2), Лисенко Марина (гр. 14.04/2), Стасюк Тетяна (гр. 14.04/3), Рухало Сергій (гр. 13.04/2). У доповідях студентів знайшли відображення актуальні проблеми розвитку фінансового забезпечення діяльності державних підприємств, страхових компаній, інноваційного інвестування, а також тенденції розвитку системи фінансового забезпечення галузі освіти.

У четвер, 2 листопада в Академії вирував дух спортивних змагань! На спортивному майданчику тривала боротьба між шістьма командами Фінансово-економічного, Обліково-статистичного факультету та Коледжу бізнесу та аналітики. Захоплююча, емоційна боротьба принесла велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. У запеклій боротьбі перемогла команда Коледжу «Спортивна бригада». Вітаємо всіх учасників та дякуємо вболівальникам за гарячу підтримку!

І на завершення тижня Академію прикрасили композиції студентів Коледжу та Академії «Осінні барви рідної землі».

Висловлюємо щиру вдячність всім студентам, викладачам та працівникам Академії та Коледжу бізнесу та аналітики, які підтримували нас та разом з нами святкували 17-річчя фінансово-економічного факультету!

До зустрічей у наступному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *