Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади

Вже традиційно лютий місяць для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» НАСОА багатий на події. Адже з метою пошуку обдарованої студентської молоді та стимулювання навчальної та наукової роботи кафедрою «Обліку та оподаткування» у період з 6 по 19 лютого було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» та з дисципліни «Управлінський облік». Загалом в олімпіадах взяли участь 37 студентів, які показали глибокі теоретичні знання і практичні навички при розв’язуванні тестів і задач з навчальних дисциплін: «Фінансовий облік I-II», «Облік і звітність в оподаткуванні», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит».

За результатами участі в олімпіаді зі спеціальності «Облік і оподаткування» визначено переможців:

1. місце – Ткаченко Тетяна Андріївна – гр. ОО(б) 16.01, 4 курс
  2. місце – Гуменюк Дарія Олегівна – гр.ОО(м) 15.01, 5курс
  3. місце – Несен Ольга Валентинівна – гр.ОО(м) 15.01, 5 курс

з навчальної дисципліни «Управлінський облік»:

1. місце – Ткаченко Тетяна Андріївна – гр. ОО(б) 16.01, 4 курс
  2. місце – Слободяник Яна Сергіївна – гр. ОО(б) 16.01, 4 курс
  3. місце – Монь Юлія Ісааківна – гр. ОО(б) 16.01, 4 курс

Щиро вітаємо переможців! Віримо у ваші сили та бажаємо перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!