Обговорення ролі та місця неформальної освіти у системі безперервного навчання

29 листопада 2023 року на кафедрі менеджменту, маркетингу та публічного управління відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Підкорювачі наукових вершин» під керівництвом к.е.н., доц. Гринчак Н. А. Метою зустрічі було обговорення ролі та місця неформальної освіти у системі безперервного навчання.

Засідання пройшло в творчій, дружній атмосфері, де члени наукового гуртка висловили своє бачення та відношення до неформальної освіти; розповіли про цікаві онлайн курси, які вони відвідали на протязі першого семестру для розширення своїх Soft skills в межах вивчених дисциплін, похизувались сертифікатами)))!!! Студенти старших курсів поділились своїм досвідом опанування нових програм, які допомагають їм сьогодні в прийнятті управлінських рішень та з якими вони познайомились завдяки неформальній освіті.

Наші студенти – найкращі!