Психологічне здоров׳я є одним з найважливіших аспектів реалізації потенціалу особистості. Усвідомлюючи цю тезу, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОПП «Менеджмент ЗЕД» та другого (магістерського) рівня ОПП «Міжнародний менеджмент», разом з кураторами груп – доцентами кафедри менеджменту, маркетингу та публічного управління НАСОА 16 жовтня 2024 року відвідали психологічний вебінар, організований та проведений Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та американським фондом Hearts to Hearts Children’s Foundation.

Тема вебінару: «Індивідуальна та групова терапія ПТСР за допомогою терапії прийняття та відповідальності».

Вебінар проводив Джеф Голдін – PhD, Клінічний психолог.

Здобувачі вищої освіти мали можливість дізнатись про особливості використання терапії прийняття та відповідальності в боротьбі зі стресом, який виник через війну. Ветеран США, клінічний психолог, професор Джеф Холгін поділився власним досвідом, відповів на запитання та прокоментував випадки, які запропонували учасники.

Дякуємо за цікаву зустріч!