Сучасний тренд української освіти – активна студентська наукова діяльність

17 листопада 2022 року відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки» на базі Уманського державного педагогічного університету. Під керівництвом доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Заїчко І. В здобувачі 3 і 4 курсів ОПП «Фінанси, банківської справи та страхування»  Дайбов А. І., Іщук Б. М., Матвійчук А. О., Миринець К. Ю., Степаненко Ю. Ю. прийняли активну участь у конференції, показавши високий рівень підготовки і професійних знань. Наукові доповіді включені до збірки матеріалів конференції, а студенти отримали додаткові бали при вивчені дисципліни «Інвестування» за творчий підхід до навчання та активну наукову роботу.

Дякуємо організаторам за запрошення до участі в конференції,  висловлюємо надію на майбутню співпрацю, а учасникам щиро бажаємо подальших творчих і наукових здобутків!