29 квітня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування було проведено методичний семінар на тему «Особливості складання бібліографічних описів документів: ДСТУ 8302:2015 та References в стилі АРА».

Модератором семінару виступила к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмила Богріновцева.

У заході прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування і здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», в тому числі члени студентського наукового гуртка «Фінансист».

Людмила Богріновцева акцентувала увагу присутніх на особливостях оформлення літературних джерел відповідно до стандарту ДСТУ 8302:2015, References в стилі АРА, а також представила зразки оформлень бібліографічних описів документів на прикладі наукових та навчальних праць науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Інформація, представлена на семінарі, перш за все, стане у нагоді здобувачам вищої освіти при підготовці до практичних занять та написанні наукових, курсових і кваліфікаційних робіт.