«Особливості емпіричних методів наукового дослідження»

10 квітня 2023 року завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА д.е.н. професором Бондарук Т. Г.  було організовано та проведено методичний семінар на тему: «Особливості емпіричних методів наукового дослідження». Активними учасниками методичного семінару були здобувачі вищої освіти – члени студентського наукового товариства «Фінансист», до складу якого входять проблемні групи «З проблем розвитку фінансової системи» та «З проблем розвитку банківської системи». У засіданні прийняли активну участь представники обох проблемних груп наукового товариства.

На семінарі керівник проблемної групи «З проблем розвитку фінансової системи» д.е.н. професор Бондарук Т. Г.  зазначила, що загальнонаукові теоретичні методи використовуються також і в емпіричних дослідженнях. До них належать аналіз і синтез, індукція і дедукція, аналогія і моделювання, абстрагування і конкретизація, системний аналіз, функціонально-вартісний аналіз та обгрунтувала особливості використання цих методів у наукових дослідженнях. Здобувачі вищої освіти взяли участь у обговоренні дискусійних питань щодо використання емпіричних методів в наукових дослідженнях.