Архіви категорії: Кафедра сучасних європейських мов

«Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса, небезпечне оружжя – жіноча краса»

До 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка Студентський науковий гурток «Січ» (керівники З. Д. Варавкіна , О.Д. Яковенко) запрошує! Літературно-музична композиція «Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса, небезпечне оружжя – жіноча краса» (за творами збірки Івана Франка «Зів’яле листя»). Початок об 11:40.

II наукова студентська конференція, що присвячена 160 річниці від дня народження Івана Франка

Чекаємо вас на II Науковій студентській конференції, що присвячена 160 річниці від дня народження Івана Франка (27.08.1856-28.05.1916). Початок конференції об 11:40. Запрошуємо до участі усіх охочих. З питань участі звертатись до викладачів кафедри сучасних європейських мов З.Д. Варавкіної, О.Д. Яковенко.

Конференція «О.О.Потебня – окраса слов’янської науки»

Науковий гурток «СіЧ» при кафедрі сучасних європейських мов проводить студентську наукову конференцію «О.О.Потебня – окраса слов’янської науки», присвячену 180-річчю з дня народження вченого. Початок конференції об 11:40. Запрошуємо всіх охочих узяти участь у конференції.

Конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

Кафедра сучасних європейських мов організувала і провела чергову наукову студентську конференцію «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спрямування», яка відбулася 26 березня 2015 року. У роботі конференції брали участь студенти І-V курсів, які представили цікаві презентації. Учасники конференції були нагороджені грамотами і пам’ятними подарунками. З привітальним словом виступили завідувач кафедри М.М. Горюнова та доцент Н.М. Дюканова. Робота конференції проходила жваво, у невимушеній і водночас діловій обстановці.