Архіви категорії: Golden Capital

Гра на пониження

Студентське економічне товариство Golden Capital кафедри фундаментальних економічних дисциплін запрошує всіх зацікавлених! В середу, о 13:00, відбудеться обговорення причин та наслідків світової фінансової кризи 2008 року, високохудожньо відображених у творах літератури та кіномистецтва. Організатор – Сергієнко С.Б.

Студентські дебати «Глобалізація – за та проти: «Young Generation» vs. «Golden Capital»

Студенти І–IV курсів факультету обліку та аудиту проведуть студентські дебати «Глобалізація – за та проти: «Young Generation» vs. «Golden Capital». Початок дебатів об 11:40. Запрошуємо всіх охочих узяти участь у дебатах.