Захист дисертації Пилипенка Любомира Миколайовича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12 годині відбудеться захист дисертації Пилипенка Любомира Миколайовича на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: «Система публічної звітності корпорацій в умовах постіндустріальної економіки». Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант

Доктор економічних наук, професор Яремко Ігор Йосафатович, Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри обліку та аналізу.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Крупка Ярослав Дмитрович, Тернопільський національний економічний університет, професор кафедри обліку у виробничій сфері.
  • Доктор економічних наук, професор Петрик Олена Анатоліївна, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», завідувач кафедри аудиту.
  • Доктор економічних наук, професор Редченко Костянтин Іванович, Львівський торговельно-економічний університет, завідувач кафедри аудиту, аналізу та оподаткування.