Захист дисертації Хазана Павла Вікторовича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12 годині відбудеться захист дисертації Хазана Павла Вікторовича на тему «Статистичне оцінювання розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні», спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Єлісєєва Оксана Костянтинівна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, завідувач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Кулинич Роман Омелянович, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
  • Доктор економічних наук, професор Кобилинська Тетяна Василівна, Головне управління статистики у Житомирській області, заступник начальника управління, начальник відділу.