Захист дисертації Горобець Олени Олександрівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, Київ, Україна, 04107

О 12:00 годині відбудеться захист дисертації Горобець Олени Олександрівни на тему «Статистичне дослідження книговидавництва в Україні» Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

• Доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України Осауленко Олександр Григорович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, ректор

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, доцент Корепанов Олексій Сергійович, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, професор кафедри статистики, обліку та аудиту;
  • Кандидат економічних наук, доцент Іщук Ярослава Володимирівна, Київський національний університет імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри економіко-математичного моделювання і статистики.